Կատարելով առնվազն 10,000 ՀՀ դրամին համարժեք առցանց վճարում Հայէկոնոմբանկի Visa քարտերով PayX համակարգի գործընկերների առցանց խանութներում` կարող ես շահել մի շարք մրցանակներ: Առաջին 500 գնումներ կատարած քարտապանները կստանան մրցանակներ և հնարավորություն  կունենան մասնակցելու մարաթոնին՝ օգտագործելով կուտակված միավորները:
Մասնակիցներին սպասում են բազմաթիվ նվերներ՝ սմարթ ժամացույցներ, անլար ականջակալներ, լիցքավորիչներ և պլանշետներ:
Գնումների մարաթոնի հաղթող է ճանաչվում առավելագույն միավոր կուտակած քարտապանը, ով կստանա գլխավոր մրցանակը՝ iPhone 11 սմարթֆոն։
Առաջարկը գործում է մինչև ս.թ. սեպտեմբերի  15-ը:
PayX-ի և Visa-ի կողմից կազմակերպված մարաթոնի վերաբերյալ մանրամասն տեղեկատվություն կարող եք ստանալ՝ անցնելով հետևյալ հղմամբ:

You can win a number of prizes while making online payments in the amount of AMD 10,000 and more through the Bank’s Visa cards in PayX system partner online shops. The first 500 cardholders will get prizes and an opportunity to take part in the shopping marathon using their scored points.
Numerous presents are envisaged for the participants: smart watches, wireless headphones, chargers, tablets.
The cardholder scoring the maximum amount of points will be announced as the winner of the Marathon and will get the main prize - iPhone 11 smartphone.