Հայէկոնոմբանկը 2021թ. արդյունքները ամփոփեց հունիսի 17-ին կայացած տարեկան ժողովում, որտեղ հաստատեց նաև Խորհրդի նոր կազմը՝ բաղկացած 6 հոգուց:
Տարեկան ժողովի ավարտից հետո կայացած Խորհրդի նիստում Խորհրդի նախագահ վերընտրվեց Սարիբեկ Սուքիասյանը, Խորհրդի նախագահի տեղակալ՝ Ռուբեն Հայրապետյանը, Խորհրդի քարտուղար՝ Լուիզա Պետրոսյանը:
«Բանկը շարունակելու է անշեղորեն իրագործել իր առջև դրված ռազմավարական խնդիրները՝ շարունակելով շահաբաժինների վճարման, ինչպես նաև տարբեր սոցիալական և բարեգործական ծրագրերին մասնակցության ձևավորված ավանդույթը»,- նշեց Խորհրդի նախագահ Սարիբեկ Սուքիասյանը:

Armeconombank summarized the results at annual meeting held on June 17, where also the new composition of Board- consisting of 6 people was approved.
Saribek Sukiasyan was re-elected as Chairman of the Board, Ruben Hayrapetyan as Deputy Chairman of the Board, Luiza Petrosyan as Secretary of the Board at the Board Session held after the Annual meeting
“The Bank will continue to unwaveringly implement the strategic tasks set before it continuing the established tradition of paying dividends, as well as participation in various social and charitable programs,- mentioned the Chairman of the Board Saribek Sukiasyan.