Հասցե՝ 0002, ք. Երևան
«ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ» ԲԲԸ /այսուհետ` Բանկ/ հեռակա քվեարկությամբ արտահերթ ժողովը տեղի է ունենալու 2025թ. հունվարի 09-ին: Քվեաթերթիկների վերադարձման ժամկետը սահմանվում է մինչև 2025թ. հունվարի 09-ը՝ ժամը 12:00-ն:
Բանկի հեռակա քվեարկությամբ արտահերթ ժողովին մասնակցելու իրավունք ունեցող բաժնետերերի ցուցակը կազմված է առ 2024թ. նոյեմբերի 25-ը` ըստ բաժնետերերի ռեեստրի տվյալների:
- «ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ» ԲԲԸ բաժնետերերի հեռակա քվեարկությամբ արտահերթ ժողովի հաշվիչ հանձնաժողովի մասին:
- «ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ» ԲԲԸ Խորհրդի անդամ Ռ. Հայրապետյանի լիազորությունների վաղաժամկետ դադարեցման վերաբերյալ:
- «ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ» ԲԲԸ Խորհրդի քանակական կազմի հաստատման վերաբերյալ:
1. Բանկի բաժնետերերի հեռակա քվեարկությամբ արտահերթ ժողովի հաշվիչ հանձնաժողովի մասին
Սույն ցանկով նախատեսվող տեղեկությունների և նյութերի հետ ժողովը նախապատրաստելու ընթացքում կարելի է ծանոթանալ բանկի Գլխավոր գրասենյակում և մասնաճյուղերում յուրաքանչյուր աշխատանքային օր: Նյութերը հասանելի են նաև ստորև ներկայացվող հղումով. https://aeb.am/media/bajneterer.pdf

Address: 0002, city of Yerevan
ARMECONOMBANK OJSC’s (hereinafter “ the Bank’’) extraordinary meeting with remote voting will take place on 09 January 2025. The deadline for returning ballots is defined until 09 January 2025 at 12:00.
The list of shareholders who have the right to participate in the extraordinary in-absentia meeting of the Bank is drawn up by 25 November 2024 according to shareholder’s registry data.
The following questions are included in the Agenda of the Meeting:
- On the Counting Committee of Extraordinary in-absentia Meeting of Shareholders of ARMECONOMBANK OJSC
- On preterm termination of the powers of R. Hayrapetyan, member of the Board of ARMECONOMBANK OJSC Board.
- On the approval of numerical composition of ARMECONOMBANK OJSC Board.
Of information and materials to be presented to the Shareholders during preparation of Extraordinary in-absentia Meeting of ARMECONOMBANK OJSC