ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿԸ, կարևորելով իր հաճախորդների ֆինանսական պահանջմունքները և հարմարավետությունը, ներկայանում է նոր՝ 52-րդ <<ԱՐՏԱՇԻՍՅԱՆ>> մասնաճյուղով, որն առաջարկում է ֆինանսական ծառայությունների ամբողջական փաթեթ:
Շենգավիթ վարչական շրջանում <<ԱՐՏԱՇԻՍՅԱՆ>> ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂԸ թվով երկրորդ տարածքային ստորաբաժանումն է, որը գտնվում է Արտաշիսյան 86/2 հասցեում: Հաճախորդները ծառայություններից կարող են օգտվել երկուշաբթիից ուրբաթ՝ ժամը 9:00-17:30-ը, իսկ երկու ամսվա ընթացքում՝ մինչև 2020թ. ապրիլի 17-ը, մասնաճյուղի բոլոր հաճախորդները հնարավորություն կունենան օգտվել Բանկի ծառայություններից արտոնյալ սակագներով:
Բանկը ներկայացված է Հայաստանի ողջ տարածքում՝ ունենալով 29 մասնաճյուղ Երևանում, 22-ը՝ մարզերում և 1-ը՝ Արցախի Հանրապետությունում:
<<Մենք շարունակելու ենք առաջընթացը նոր վարկային ծրագրերի ներդրման և զարգացման, միջոցների ներգրավման, ինչպես նաև միջազգային համագործակցության ընդլայնման ոլորտներում՝ ապահովելով հաճախորդների սպասարկման որակի բարձրացում՝ մասնավորապես նոր թվային տեխնոլոգիաների կիրառմամբ, ինչը հնարավորություն կտա ապահովել հաճախորդների ավելի արագ, որակյալ և շուրջօրյա սպասարկում>>,- նշել է Գործադիր տնօրենի գործառնական գծով տեղակալ Ռուբեն Բադալյանը:

The bank, attaching great importance to its customers’ financial needs and conveniences, has launched its 52nd “ARTASHISYAN” branch, which offers a comprehensive package of financial services.
“ARTASHISYAN” branch is the second territorial subdivision in Shengavit administrative district which is located at 86/2 Artashisyan address. The customers can enjoy the services of the branch from Monday to Friday, from 9:00-17:30. All the customers of the Bank will have an opportunity to enjoy the Bank’s services with preferential tariffs for two months up to 17 April 2020.
With 29 branches in Yerevan, 22 branches in regions and one in NKR, the Bank is represented throughout the territory of Armenia.
“We will firmly proceed with the process of new loan programs investment and development, resource attraction, new market adoption, as well as expansion of international cooperation ensuring improvements in customer service quality, particularly paying serious attention to the application of modern digital technologies, which will allow to ensure fast, high quality and round-the- clock customer service,’’ Ruben Badalyan, the Bank’s Deputy CEO for operations, said in his speech.