«ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ» ԲԲԸ 2020թ. գործունեության գնահատման Աուդիտորական կազմակերպության ընտրության մրցույթ՝
1. Մրցույթի կազմակերպման վայրը /հասցեն/՝ ք. Երևան, 0002, Ամիրյան փ. 23/1
2. Մրցույթի հայտերը ընդունման ժամկետները Մրցույթի հայտերը ընդունվում են 01/04/2020թ.-ից 23.04.2020թ.-ը ներառյալ, յուրաքանչյուր աշխատանքային օր, ժամը 9:00-16:00
3. Մրցույթի մասնակցելու անհրաժեշտ փաստաթղթերի ցանկը Մրցույթի մասնակցելու փաստաթղթերի ցանկը սահմանվում է բանկի կարգով, որը տրամադրվում է հրապարակային ծանուցման օրվանը հաջորդող օրվանից:
4. Մրցույթում հաղթողի որոշելու կարգը Աուդիտորական կազմակերպություններից ընտրությունը կատարվում է մրցութային հանձնաժողովի կողմից` հաշվի առնելով ֆինանսական և/կամ տեխնիկական հայտերի առանձին կետերի առավել բարենպաստ առաջարկները (աուդիտի իրականացման, ներառյալ աուդիտորական եզրակացության և/կամ հաշվետվության ներկայացման, ժամկետներ, աուդիտի իրականացման արժեք և այլն)` նախապատվությունը տալով նախորդ երեք տարիներին անընդմեջ Բանկի աուդիտը իրականացրած կազմակերպութունից տարբեր` այլ կազմակերպությանը (առկայության դեպքում):
5. Մրցույթում հայտերը բացելու և ամփոփելու նիստի օրը և ժամը Մրցույթի հայտերը կբացվեն Հանձնաժողովի նիստում ս.թ. մայիսի 05-ին, ժամը 15:00 և կամփոփվեն ս.թ. մայիսի 06-ին ժամը 15:00 ին:
6. Մրցույթի կարգին ծանոթանալու վայրը և դրա պատճենը տրամադրելու կարգը
Մրցույթի կարգը տրամադրվում է հրապարակային ծանուցման օրվանը հաջորդող օրվանից հետևյալ հասցեով՝ ք.  Երևան, Ամիրյան փ. 23/1, (Տեղեկատուի աշխատակցից)` գանձելով պատճենահանման ծախսերը:

Tender for the selection of Independent Audit Company to assess ARMECONOMBANK OJSC 2020 activity
- List of documents required for tender - The list of required documents is set by the Regulation of the Bank and is provided prior to the day of the public notice
- Winner selection procedure- The selection of auditing firms is held by contest committee by considering the most favorable offers of separate items of financial and/or technical bids (auditing, including the auditor's report and/or dates for audit report, deadlines, price, etc.). Firms other than the firm having carried out auditing for the previous three years in a row (if any) will be given preference,
- Date and time of session for opening and summing up contest bids - Bids will be opened at the Committee session on 05 May 2020 at 15:00 and will be summed up on 06 May 2020 at 15:00;
- Place of getting acquainted with contest conditions and manner of receiving a copy thereof-
Tender conditions will be provided prior to the public notice day: 23/1 Amiryan, Yerevan (Information Desk employee) and copying costs will be charged.