Հարգելի՛ հաճախորդներ,
Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. հոկտեմբերի 10-ից «ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ» ԲԲԸ-ն դադարեցնելու է ՀՀ, ք Երևան, Դրոյի 3 հասցեում գործող «Դավիթ Անհաղթ» մասնաճյուղի գործունեությունը:
«Դավիթ Անհաղթ» մասնաճյուղի հաճախորդները կարող են շարունակել սպասարկվել «ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ» ԲԲԸ «Զեյթուն» մասնաճյուղում (հասցե՝ ՀՀ, ք Երևան, Դավիթ Անհաղթ փողոց 11/1 և 11/2), ինչպես նաև Բանկի ցանկացած այլ մասնաճյուղում:
Միաժամանակ հայտնում ենք, որ գրեթե բոլոր բանկային գործարքները հնարավոր է կատարել AEB Mobile հավելվածով և/կամ վճարային տերմինալներով։
«ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿ» ԲԲԸ «Դավիթ Անհաղթ» մասնաճյուղի գործունեությունը դադարեցնելու մասին տպագիր մամուլում հրապարակված տեղեկատվություն:

We would like to inform you that starting from October 10, 2025, ARMECONOMBANK OJSC will discontinue the operations of its “David Anhaght” branch, located at 3 Dro Street, Yerevan, Republic of Armenia.
Customers of the “David Anhaght” branch may continue to receive services at ARMECONOMBANK OJSC “Zeytun” branch (address: 11/1 and 11/2 David Anhaght Street, Yerevan, Republic of Armenia), as well as at any other branch of the Bank.
At the same time, please be informed that almost all banking transactions can be conveniently carried out via the AEB Mobile application and/or payment terminals.
Information published in the printed media regarding the termination of operations of the Davit Anhaght branch of Armeconombank OJSC.