Ս. թ. սեպտեմբերի 19-ին ՀՊՏՀ-ում կայացավ Աշխատանքի տոնավաճառը, որը կարևոր հարթակ է ուսանողների, շրջանավարտների և աշխատանք փնտրողների համար՝ ծանոթանալու աշխատաշուկայում առկա թափուր հաստիքներին, փորձառության ծրագրերին և կարիերայի զարգացման հնարավորություններին։
Հայէկոնոմբանկը ներկայացրեց իր թափուր հաստիքները, պահանջները և աշխատակիցների արտոնությունների փաթեթները։ Բացի դա, տոնավաճառի մասնակիցների համար Բանկի կողմից կազմակերպվել էին ինտելեկտուալ խաղ-մրցույթներ, որոնք հաղորդակցման արդյունավետ միջավայր էին ապահվում գործատուի և աշխատանք փնտրողների միջև։
Հայէկոնոմբանկը ողջունում է երիտասարդների ակտիվ ներգրավվածությունը աշխատաշուկայում և առաջարկում է կարիերա սկսելու տարբեր հնարավորություններ։

On September 19 of this year, the Armenian State University of Economics (ASUE) hosted a Job Fair, which served as an important platform for students, graduates, and job seekers to explore available vacancies, internship programs, and career development opportunities.
Armeconombank presented its open positions, requirements, and employee benefits package. In addition, the Bank organized intellectual quiz-competitions for the participants, creating an engaging environment for effective communication between employers and job seekers.
Armeconombank welcomes the active involvement of young people in the labor market and offers various opportunities to start a career.