Ս․թ․ մայիսի 15-ին Բանկը մասնակցեց Հայ-ռուսական համալսարանում անցկացված աշխատանքի տոնավաճառին, որտեղ ուսանողները հնարավորություն ունեցան ծանոթանալ Բանկում աշխատանքի հնարավորություններին և առավելություններին, ինչպես նաև առկա թափուր հաստիքներին, պրակտիկայի ծրագրերին և մասնագիտական աճի ուղիներին:
Տեղեկացնում ենք նաև, որ ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿԻ և Հայ-Ռուսական համալսարանի հետ ձեռք բերված համագործակցության շրջանակներում բուհի ուսանողներն այսուհետ հնարավորություն կունենան Բանկում անցնել ուսումնաարտադրական պրակտիկա: Ավելի վաղ կայացած հանդիպման ընթացքում Հայ-Ռուսական համալսարանի ուսանողներին ներկայացվել են նաև բանկային գործի առանձնահատկությունները, ինչպես նաև ՀԱՅԷԿՈՆՈՄԲԱՆԿԻ արժեքներն ու առավելությունները:
Բանկը շարունակաբար աջակցում է ուսանողներին՝ ստեղծելով հնարավորություններ մասնագիտական զարգացման և կարիերայի առաջխաղացման համար:

On 15 May 2025, the Bank took part in the job fair held at Russian-Armenian University, which enabled the students to get acquainted with job opportinities at the Bank, as well as vacancies, internship programs and career paths.
We inform you We also inform you that, within the framework of the cooperation established between ARMECONOMBANK and the Russian-Armenian University, students of the university will now have the opportunity to undergo educational-industrial internships at the Bank.
During a previously held meeting, the students of the Russian-Armenian University were also introduced to the specifics of banking, as well as the values and advantages of ARMECONOMBANK.
The Bank continuously supports the students, creating opportinities for professional growth and carrer advancement.